Poduszka przeciwzmarszczkowa, czyli zalety płynące z jej korzystania

Poduszka przeciwzmarszczkowa to specjalny rodzaj poduszki, która ma zapobiegać powstawaniu zmarszczek i innych oznak starzenia się skóry twarzy. Budzisz się rano, spoglądasz w lustro, a twoja twarz jest opuchnięta. Co więcej, zmarszczki są bardziej widoczne. Znasz to uczucie? W artykule omówimy zalety płynące z korzystania z poduszki przeciwzmarszczkowej, która odmieni twoje noce, jak i poranki.

Zdjęcie pochodzi od mrsbrush.pl

Poduszka przeciwzmarszczkowa – więcej o niej

Poduszka przeciwzmarszczkowa to produkt, który ma pomóc w zapobieganiu powstawaniu zmarszczek i innych oznak starzenia się skóry twarzy. Zwykle są one wykonane z materiałów, które są miękkie i delikatne dla skóry. Ma ona specjalny kształt, który pomaga utrzymać twarz w pozycji, która nie powoduje zgniatania skóry.

Może być szczególnie pomocna dla osób, które śpią na boku lub brzuchu. Co zwykle prowadzi do zgniatania skóry i powstawania zmarszczek. Poduszka ta może również pomóc w zapobieganiu powstawaniu “linii spania” na twarzy, które powstają z powodu tarcia skóry o poduszkę.

Zalety korzystania z poduszki przeciwzmarszczkowej

Poduszka przeciwzmarszczkowa może mieć kilka zalet, oto niektóre z nich:

  • Zmniejszenie ryzyka powstawania zmarszczek – poduszka przeciwzmarszczkowa z łuską gryki lub innym wypełnieniem z naturalnych materiałów pozwala na uniknięcie powstawania zmarszczek. Ponieważ zapewnia właściwe podparcie dla skóry twarzy podczas snu. Dzięki temu, że poduszka jest bardziej elastyczna, dostosowuje się do kształtu twarzy. Dzięki czemu mniej nacisku jest kierowane na skórę, co z kolei pomaga w zapobieganiu powstawaniu zmarszczek.
  • Poprawa krążenia krwi – poduszka przeciwzmarszczkowa z łuską gryki może pomóc poprawić krążenie krwi w okolicach twarzy i szyi. Może to pomóc w zmniejszeniu obrzęków i zaczerwienienia skóry.
  • Lepszy sen – poduszka przeciwzmarszczkowa może pomóc w zapewnieniu lepszego snu, ponieważ zapewnia właściwe podparcie dla kręgosłupa i szyi. To z kolei może pomóc w zmniejszeniu bólu pleców i szyi, a także w zmniejszeniu ryzyka bezdechu sennego.
  • Ekologiczność – poduszka przeciwzmarszczkowa z łuską gryki lub innym wypełnieniem z naturalnych materiałów może być bardziej ekologiczna niż poduszki wykonane z syntetycznych materiałów, ponieważ naturalne wypełnienie nie wymaga produkcji związanego z nią zanieczyszczenia, a także jest biodegradowalne i można je wykorzystać ponownie.

Warto jednak pamiętać, że nie jest ona panaceum na problemy ze skórą i starzeniem się. Choć może pomóc w zapobieganiu powstawaniu zmarszczek, nie jest to jedyny czynnik wpływający na stan skóry. W celu zachowania zdrowej i młodszej skóry ważne są również zdrowe nawyki żywieniowe, regularne ćwiczenia fizyczne, unikanie palenia i nadmiernej ekspozycji na słońce oraz odpowiednia pielęgnacja skóry.

Zdjęcie pochodzi od mrsbrush.pl

Marka MrsBrush i jej genialne poduszki przeciwzmarszczkowe SLEEPING BEAUTY z łuską gryki

Poduszka przeciwzmarszczkowa SLEEPING BEAUTY powstała z myślą o regeneracji skóry oraz mięśni podczas snu. Jej unikalny kształt pozwala na uniknięcie tzw. zmarszczek sennych, które pojawiają się najczęściej u osób, które lubią spać na brzuchu lub na boku. Podczas snu często tworzą się na naszej twarzy odgniecenia, które powodują powstawanie oraz pogłębianie zmarszczek. Śpiąc na poduszce z łuską gryki o kształcie motylka, unikamy tworzenia się nowych zmarszczek, a także pogłębiania zmarszczek w okolicy oczu, policzka, a także brody.

Markę MrsBrush można śledzić na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *