HUG YOU, czyli przytul i pokochaj swoją wyjątkowość.

Dzisiaj chciałabym Was zapoznać z bardzo życzliwą i ciepłą osobą – Agatą Urną – Karolewską. Marka HUG YOU należy do Pani Agaty, która dąży do tego, aby każda kobieta siebie akceptowała. W dzisiejszych czasach jest ogromny problem z samoakceptacją. Na ratunek “przylatuje” Pani Agata. Jej sklep został stworzony dla każdej z Nas. Nieważne, czy jesteś szczuplejsza, czy grubsza. W sklepie Pani Agaty znajdziecie wszystko i co najważniejsze – będziecie czuli się w tym świetnie. Wiecie dlaczego zostało użyte słowo “będziecie”? Marka HUG YOU ma w swojej ofercie coś dla Panów. Pani Agata mówi o swojej marce: “HUG YOU jest synonimem samoakceptacji niezależnej od rozmiaru. Chcę Was moimi ubraniami otulić, przekazać wiarę w siebie. Chcę, żebyście poczuli się w nich wygodnie i ładnie, byście czuli się piękni dla siebie samych.”

Sklep internetowy: https://hugyou.eu/
Facebook: https://www.facebook.com/HugYou-101711435370643 
Instagram: https://www.instagram.com/hugyou.eu/

Nie ma potrzeby, aby zastanawiać się, czy warto przeczytać ten artykuł. Pani Agata otula Nas takim ciepłem i wkłada tak ogromne serce w swoją markę, że ja mogę tylko jedno powiedzieć. Zapraszam Was do zapoznania się z kilkoma wypowiedziami, odnoszącymi się do tej marki.

Kiedy zaczęła się Twoja przygoda z tworzeniem własnej marki? Co się do tego przyczyniło?

Moja przygoda rozpoczęła się 3 lipca 2021 roku. Mam duże doświadczenie w biznesie, pracuję w korporacji na menadżerskim stanowisku i chciałam zacząć budować coś swojego. W związku z tym, że od lat nie mogę kupić na siebie fajnych ciuchów, padło na odzież w większych rozmiarach. Docelowo stwierdziłam, że chcę ubierać kobiety i mężczyzn we wszystkich rozmiarach, a hasłem przewodnim marki stała się różnorodność.

Skąd pomysł na nazwę oraz markę?

Uwielbiam ludzi. Szanuję różnorodność pod względem poglądów i wyglądu. Uważam, że ludzi trzeba traktować tak, jak samemu chciałoby się być traktowanym. Nazwa nie mogłaby być inna. Chciałam osoby, które zaufają temu, co robię przytulić, otulić swoimi ciuchami.

Czy masz jakieś hasło/motto swojej firmy – jeśli tak to jakie i dlaczego takie?

Różnorodność jest piękna. Dlaczego? Ponieważ każdy z nas jest na swój sposób wyjątkowy i chciałabym ludzi edukować o tym, że często coś, co sami postrzegamy jako swój mankament albo wadę – może być naszym atutem.

Jaka jest specjalizacja Twojej marki? Jakie produkty znajdziemy w Twojej ofercie?

Odzież casual damską i męską od rozmiaru S do XXL.

Do kogo są dedykowane Twoje produkty?

Do wszystkich ludzi, niezależnie od rozmiaru. Dla tych, którzy lubią wygodną odzież w bardzo dobrej jakości oraz przystępnej cenie. Dla ludzi, którzy ceni polską produkcję, etyczną współpracę z wykonawcami na każdym etapie produkcji i którzy docenią budowanie marki bez wielkich kampanii reklamowych.page1image26738880page1image26741952page1image26742144

Z jakich surowców tworzysz swoje produkty?

Dzianina polskiej produkcji w farbowanych pod indywidualne zamówienie kolorach, ramii, hiszpańskiej i holenderskiej wiskozy.

Jaki jest Twój ulubiony produkt i dlaczego?

Sukienka Marysia – każda kobieta powinna mieć ten model sukienki w swojej szafie. Idealnie kamufluje, jest ponadprzeciętnie wygodna, a miękki Jersey, z którego jest uszyta – “przytula” nasze ciało.

A jaki jest Twój bestseller? Pokrywa się z Twoim ulubieńcem?

Moim bestsellerem jest sukienka Marta. Otóż, nie pokrywa się z moim ulubieńcem.

Jakie masz plany na przyszłość?

Chcę tworzyć markę, która będzie przystępna cenowo, ale dobra jakościowo. Produkty będą prezentowane na mnie i moich przyjaciołach, a nie na modelkach. Wszystko bez photoshopa i w zgodzie z hasłem “Różnorodność jest piękna”. W przyszłości chciałabym wspierać kobiety w samoakceptacji i budowaniu poczucia własnej wartości. Uważam, że lubienie samego siebie, albo przynajmniej samoakceptacja są podstawą do bycia szczęśliwym. Chcę zbudować markę, w której kobiety tak właśnie będą się czuły.

Inne miejsca w sieci, gdzie znajdziemy Twoją markę.

Już wkrótce będę mogła o tym poinformować.

Myślę, że Pani Agacie udało się otulić każdego z Nas. Garstka tajemnicy odnośnie innego miejsca w sieci, gdzie znajdziemy tę cudowną markę i od razu jesteśmy ciekawi, co tu się kroi. Pani Agata daje Nam ciepło, więc może odwdzięczymy się tym samym, wchodząc na sklep internetowy Pani Agaty? Co Wy na to?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *