Master Women Weekend: Twoja Droga do Sukcesu i Rozwoju Osobistego

Czy interesuje Cię opracowanie strategii dla swojej marki? Czy pragniesz zdobyć pewność siebie i umiejętności nagrywania lekkich filmów na Instagrama, które przyciągną uwagę Twoich obserwatorów? A może marzysz o zmianie swojej relacji z pieniędzmi i pozbyciu się blokad finansowych? Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałaś twierdząco, to Master Women Weekend jest dla Ciebie! Nie tylko dostarczy Ci niezwykłych doświadczeń i inspiracji, ale także pomoże Ci rozwijać swoje umiejętności, pewność siebie i potencjał. To nie tylko warsztaty – to prawdziwe wsparcie i otulanie, które przekształci Twoje życie.

Master Women Weekend: Co to jest i Dlaczego Warto Dołączyć?

Master Women Weekend to wyjątkowe wydarzenie, które przynosi coś więcej niż tradycyjne warsztaty. To okazja do odprężenia się w otoczeniu malowniczych Mazur, poznania inspirujących kobiet i odkrycia w sobie potencjału, który może zmienić Twoje życie. To weekend pełen inspiracji, rozwoju osobistego i niezapomnianych doświadczeń. Warsztaty nie tylko nauczą, ale także pozwolą Ci oderwać się od codziennego zgiełku i zanurzyć w naturze, która sprzyja odkrywaniu Twojego wewnętrznego potencjału.

Oto, dlaczego warto dołączyć:

  • Twoja Wewnętrzna Moc: Podczas Master Women Weekend przebudzisz swoją wewnętrzną siłę i pewność siebie. To okazja do zrozumienia, że masz w sobie potencjał, aby osiągnąć wszystko, o czym marzysz.
  • Inspirujące Kobiety: Poznasz niesamowite kobiety, które podzielą się swoimi historiami sukcesu i doświadczeniami. To nie tylko weekend z warsztatami, to także możliwość nawiązania trwałych relacji i wsparcia od innych kobiet.
  • Umiejętności Biznesowe: Dzięki praktycznym warsztatom dowiesz się, jak zbudować silną markę i prowadzić własny biznes. Zyskasz konkretne narzędzia i strategie, które pomogą Ci odnieść sukces w biznesie.
  • Rozwój Osobisty: Master Women Weekend to także podróż rozwoju osobistego. Nauczysz się radzić sobie z blokadami, zwiększyć swoją pewność siebie i znaleźć wewnętrzną równowagę.
  • Sieć Wsparcia: Dołączając do nas, dołączysz do społeczności wsparcia, która będzie obok Ciebie w Twojej drodze do sukcesu. Razem jesteśmy silniejsze!

Plan na Master Women Weekend: Odkryj Pełnię Swojego Potencjału

W trakcie Master Women Weekend każdy element programu jest starannie zaplanowany, aby dostarczyć Ci niezapomniane doświadczenia i możliwości rozwoju. Warsztaty to więcej niż tylko przekazywanie wiedzy – to głęboka podróż ku pełnemu wykorzystaniu Twojego potencjału. Oto, co możesz oczekiwać od tych fascynujących zajęć i niezwykłych prowadzących.

HARMONOGRAM WARSZTATÓW

Rozpoczynając weekend, w piątek będziesz miała okazję poznać innych uczestników i zintegrować się z grupą. Następnie rozpoczniesz podróż poznawania siebie i swojej intuicji podczas zajęć “Taniec do Większego Zaufania” prowadzonych przez Ewę Witek. Ten warsztat pozwoli Ci na łączenie ruchu i wewnętrznych odczuć, co przyczyni się do większej pewności siebie i zaufania swojej intuicji.

Wieczorem kontynuujesz swoją podróż, uczestnicząc w “Biznesie Trzecim Okiem,” gdzie dowiesz się, jak pozbyć się przekonań i blokad, które mogą Cię hamować w rozwoju biznesu. Ewa Witek poprowadzi Cię przez prace energetyczne, które pomogą Ci uzdrowić swoją relację z biznesem i odnieść sukces.

Piątek, 24.11.2023

15:00 – przywitanie i poznanie się;

17:30 – Połączenie z Intuicją zajęcia poprowadzi Ewa Witek- Taniec do Większego Zaufania.

Opis Warsztatu:

Jest to warsztat pracy nad intuicją. Poprzez ćwiczenia z tańca intuicyjnego, terapii tańca i technik Laban Bartenieff Movement System, nauczysz się zaufać sobie i swojej intuicji. To czas, kiedy łączysz ruch i wewnętrzne odczucia, aby bardziej świadomie podążać za swoimi przekonaniami i intuicją. Jest to godzinny warsztat.

19:00 – kolacja

20:00 – Biznes Trzecim Okiem – poprowadzi Ewa Witek

Opis Warsztatu:

Jeśli jesteś kobietą prowadzącą własny biznes lub marzysz o założeniu swojej firmy, to ten warsztat jest dla Ciebie. W trakcie zajęć zanurzysz się w podświadomość, aby odkryć przekonania i blokady, które mogą Cię hamować w rozwoju biznesu. Dzięki pracom energetycznym, uzdrowisz swoją relację z biznesem i dowiesz się, jakie kroki podjąć, by odnieść sukces. Ten warsztat pomoże Ci rozwijać swoją firmę z pełnym zaufaniem i pewnością siebie.

Sobota to dzień pełen odprężenia i rozwoju osobistego. Rozpoczniesz go od jogi z Anią Laskowską, która pomoże Ci zwiększyć świadomość swojego ciała i umysłu. Następnie weźmiesz udział w warsztatach “Holistycznego Oddechu” prowadzonych przez Ewelinę Berdychowską, gdzie odkryjesz, jak jakość Twojego oddechu wpływa na Twoje samopoczucie.

Po obiedzie, Magda Minoga pokaże Ci tajniki tworzenia filmów na social mediach, co pozwoli Ci stać się bardziej widoczną i zyskać rozpoznawalność w internecie. Wieczorem przekształczysz swoje emocje i uwolnisz się podczas “Trance Dance” prowadzonego przez Ewę Witek.

Sobota, 25.11.2023

8:30 – śniadanie

10:00 – Joga z Anią Laskowską

11:30 – Warsztat Holistycznego Oddechu prowadzone przez Ewelinę Berdychowską.

Opis warsztatu:

Głęboki wdech rozpoczyna nasze życie, a płytki wydech kończy je. Twój oddech jest kluczem do jakości Twojego życia. Dlaczego? Bo odzwierciedla Twój stan emocjonalny, poziom stresu i wiele innych aspektów Twojego codziennego funkcjonowania. W trakcie naszych warsztatów dowiesz się, jak poprawić jakość swojego oddechu i jak wpływa on na Twoje samopoczucie. Dzięki regularnemu treningowi oddechu, nauczysz się kontrolować swoje emocje, pozbyć się stresu i poprawić jakość swojego życia. Z nami odkryjesz, jak być bardziej świadomą, spokojną i szczęśliwą wersją siebie.

14:00 – Pokaż Siłę na Social Mediach – Triki i Sekrety Tworzenia Filmów na Social Media – prowadząca Magda Minoga

Opis warsztatu:

Podczas warsztatów pokażemy Ci, jak wykorzystać potencjał platformy internetowej. Nauczysz się trików i technik, które pomogą Ci wykorzystać najpopularniejsze formaty jakimi są rolki na social mediach. Dzięki temu, staniesz się bardziej widoczna i zyskasz rozpoznawalność w internecie.

15:30 – obiad

17:00 – Money Vibe – Praca z Relacją z Pieniędzmi – zajęcia z Ewą Witek.

Opis warsztatu:

Pieniądze są często źródłem stresu i napięcia. Dlatego nasz warsztat “Money Vibe” skupia się na pracy z podświadomością i uzdrawianiu Twojej relacji z pieniędzmi. Dzięki energetycznym ćwiczeniom i praktycznym narzędziom, nauczysz się przyciągać do siebie obfitość i zarządzać finansami w sposób harmonijny. Pozwól pieniądzom pracować dla Ciebie!

19:30 – kolacja

21:00 – Trance Dance – Odkryj Siebie na Parkiecie – prowadząca Ewa Witek.

Opis warsztatu:

Ostatni warsztat to prawdziwa uczta dla duszy i ciała. Trance Dance to taniec w opaskach na oczy, który pozwoli Ci odpuścić kontrolę i zaufać sobie. To doskonały sposób na uwolnienie emocji i odnalezienie zagubionych części siebie. Dla tych, które uwielbiają tańczyć i czerpać z tego energię, ten warsztat będzie prawdziwą podróżą w głąb Twojej duszy.

Ostatni dzień rozpocznie się od jogi, aby zrelaksować ciało i umysł. Następnie dowiesz się, jak opracować strategie na nadchodzący rok podczas warsztatów prowadzonych przez Magdę Minogę. Dzięki modelowi Biznes Canvas odkryjesz kluczowe elementy swojego biznesu i dowiesz się, jak zoptymalizować swoją strategię.

Niedziela, 25.11.2023

8:30 – śniadanie

10:00 – Joga z Anią Laskowską

11:30 – Warsztaty Strategii na Rok 2024: Twój Sukces w Szczegółach – prowadząca Magda Minoga

Opis Warsztatu:

Skuteczny plan wymaga klarownego rozeznania w kwestiach lejków sprzedażowych i harmonogramów. W trakcie warsztatów zgłębimy te zagadnienia. Nauczysz się, jak skonstruować efektywne lejki sprzedażowe, które będą prowadzić Twoich klientów przez proces zakupowy. Harmonogramy natomiast pomogą Ci zorganizować i zoptymalizować pracę w nadchodzącym roku. Twój sukces to nie tylko marzenia, ale także konkretne działania. Podczas warsztatów omówimy, jakie elementy muszą znaleźć się w Twoim biznes planie i strategii marketingowej. Dowiesz się, jak stworzyć plan działania, który będzie Cię prowadził ku wyznaczonym celom. Od analizy rynku po konkretne działania promocyjne – omówimy każdy etap. Model Biznes Canvas to narzędzie, które pomaga przejrzeć i zrozumieć kluczowe elementy Twojego biznesu. Nauczymy Cię, jak wykorzystać ten model do analizy i doskonalenia swojego biznesu. Dzięki temu zyskasz pełniejszy obraz swojej firmy, co ułatwi Ci podejmowanie trafnych decyzji i dostosowywanie strategii do zmieniających się warunków rynkowych.

15:00 – obiad i pożegnanie.

Nad Rogalami – miejsce, w którym będą odbywać się warsztaty.

Kilka słów o prowadzących Master Women Weekend

Ewa Witek – Moją misją jest wsparcie i otulanie oraz tworzenie możliwości do wzrastania. Pracowałam 11 lat w korporacji. Przeszłam zmianę zawodową. Od 3 lat pracuje z ludźmi wypełniając moją misję poprzez coaching, channeling i warsztaty grupowe. Towarzysze i inspiruje kobiety w ich zmianie: połączenie z kobiecością, intuicją, obfitością finansową, satysfakcją zawodową. Certyfikowany trener umiejętności społecznych, coach, channekerka, absolwentka Akademii Mai Ori, certyfikowany trener Laban Bartenieff Movment System. Przy wsparciu mojej intuicji łącze metody pracy abyś mogła wzrastać zgodnie z Twoim powołaniem.

Ewelina Berdychowska – jestem piosenkarką i doświadczonym logopeda. Moje wokalne umiejętności poruszają serca słuchaczy, a praca jako logopeda pomaga uwolnić potencjał głosu u dzieci i dorosłych. Jako pedagog, motywuje kobiety do odkrywania swojego głosu i pewności siebie, co przekłada się na lepsze występy oraz umiejętność wykorzystywania swojego potencjału. Moje doświadczenie i pasja tworzą atmosferę rozwoju i inspiracji. Jestem artystką i mentorką, która pomaga innych osiągnąć swoje cele i przekształcić marzenia w rzeczywistość.

Magda Minoga – Moja pasja to pomaganie markom w kreacji solidnych fundamentów. Dzięki strategii i innowacji przekształcam marzenia w realne biznesy. Buduj markę z ekspertką o szerokim spojrzeniu. Za mną ponad 15 lat doświadczenia i sukcesów w budowie marek. Specjalizuję się w wsparciu ambitnych kobiet, które pragną stworzyć silną markę od podstaw. Moje hybrydowe podejście łączy najlepsze praktyki z różnych dziedzin, dając pewność holistycznego rozwoju Twojego przedsięwzięcia.

Odkryj potencjał na Master Women Weekend na Mazurach – Zapisz się już teraz!

Master Women Weekend to nie tylko wyjątkowa okazja do nauki i rozwoju osobistego, ale także do spotkania inspirujących kobiet i zbudowania trwałych relacji. Cena za udział w tym wyjątkowym wydarzeniu wynosi 1700 zł i obejmuje pełne wyżywienie, zakwaterowanie, materiały warsztatowe, możliwość skorzystania z masażu Kobido oraz prezent. Jeśli jesteś gotowa na transformację swojego życia i biznesu, zarezerwuj swoje miejsce klikając obok – CHCĘ ZAPISAĆ SIĘ JUŻ TERAZ i dołącz do Master Women Weekend na Mazurach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *