Masażer punktowy, a do bruzd od MrsBrush – ZNIEWALAJĄCE działanie!

Masażer punktowy i do bruzd od MrsBrush to narzędzia, które oferują zniewalające działanie na twarz. Co więcej, dostępne są w zestawie. Dzięki temu zestawowi można cieszyć się lepszym zdrowiem i samopoczuciem, bez konieczności wizyty u masażysty.

Zdjęcie pochodzi od MrsBrush.

Zestaw masażer punktowy i do bruzd – dowiedz się o nim więcej

Jeżeli Twoim problemem są bruzdy – wargowo nosowe, marionetki, cienie pod oczami, czy zmarszczki w okolicy czoła, to masażer do bruzd ze specjalną końcówką fantastycznie się sprawdzi właśnie w tych obszarach.

Masażer punktowy to narzędzie, gdy chcemy popracować nad opadającą powieką, cieniami pod oczami, kurzymi łapkami czy też bruzdami wargowo – nosowymi. Fantastycznie sprawdzi się właśnie w tych obszarach.

Drobna kulka, która znajduje się na końcu masażera, przyjemnie chłodzi skórkę. Również bardzo delikatnie masuje okolicę oka, która jest bardzo wymagająca.
Przed i po użyciu masażera należy umyć go ciepłą wodą z mydłem.

Masażery to produkty premium, będą idealnym pomysłem na prezent.

Do zestawu masażerów dołączony jest woreczek welurowy.

Jakie działanie na skórę i mięśnie wykazuje zestaw od MrsBrush?

Zestaw masażerów od MrsBrush mogą mieć wiele pozytywnych efektów na skórę i mięśnie, w tym:

  • Redukcja cieni i obrzęków: Masażer punktowy i do bruzd mogą pomóc w redukcji cieni pod oczami i obrzęków twarzy. Poprzez stymulację krążenia krwi i limfy w tych obszarach.
  • Poprawa pracy limfy: Masażer punktowy i do bruzd mogą pomóc w poprawie pracy limfy. Co pozwala na lepsze usuwanie toksyn z organizmu i zapobieganie obrzękom.
  • Unosi opadającą powiekę: Masażer punktowy może pomóc w uniesieniu opadającej powieki, poprzez stymulację mięśni wokół oczu i poprawę krążenia krwi.
  • Poprawia wchłanialność kosmetyków: Masażer punktowy i do bruzd mogą pomóc w poprawie wchłanialności kosmetyków. Poprzez stymulację krążenia krwi i limfy w skórze, co zwiększa przepuszczalność dla substancji aktywnych.
  • Likwidacja kurzych łapek: Masażer punktowy może pomóc w redukcji widoczności kurzych łapek poprzez stymulację krążenia krwi i mięśni wokół oczu.
  • Likwidacja bruzd nosowo-wargowych: Masażer do bruzd może pomóc w redukcji widoczności bruzd nosowo-wargowych. Wszystko poprzez stymulację krążenia krwi i elastyczności skóry w tych obszarach.
  • Ma działanie liftingujące: Masażer punktowy i do bruzd mogą mieć działanie liftingujące na skórę. Poprzez stymulację mięśni i poprawę krążenia krwi, co pomaga w redukcji widoczności zmarszczek i poprawie jędrności skóry.

Wszystkie te działania wynikają z pobudzania krążenia krwi i limfy. Co z kolei wpływa na redukcję napięcia mięśniowego, poprawę elastyczności skóry i spowolnienie procesów starzenia. Regularne stosowanie masażera punktowego i do bruzd może pomóc w poprawie wyglądu skóry i ogólnego samopoczucia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *