Biżuteria z kamieni naturalnych – poznaj markę Reisshomemade!

Biżuteria wykonywana z kamieni naturalnych to raj dla Nas – kobiet. Dlaczego? Może dlatego, że w łatwy sposób jesteśmy w stanie podkreślić siebie. Noszenie biżuterii od Reisshomemade uzewnętrznia duszę, podkreśla kobiecość, delikatność, charakter i wiele wiele więcej. Poznajcie już teraz markę Reisshomemade i dowiedzcie się co mówi o sobie.

Marka Reisshomemade pochodzi od naszego nazwiska „Reiss zrobione w domu”. Postawiłam na taką nazwę, bo nasze nazwisko jest bardzo ładne i chcemy, aby wyroby przez Nas robione kojarzyły się z naszą serdecznością i rodziną. 

Od zawsze jestem duszą artystyczną. Mąż i córki zawsze mnie tym wspierali, ale bardzo długo robiłam rzeczy na własny użytek, a marzenie o własnej pracowni pozostawało marzeniem, aż do niedawna. Szukałam bransoletki, ale żadna mi nie do końca pasowała, poszukałam naturalnych kamieni i sznureczków. Kupiłam pierwszą transzę, zrobiłam sobie pierwszą bransoletkę, zobaczyły ją moje córki. „Mamo, ja też chcę”, zrobiłam dla nich, zobaczyły koleżanki „ej, ja też chcę” i się zaczęło…

Bransoletki to nie wszystko, potrzeba kompletów. Zrobiłam kilka pierścionków, ale do nich brakuje mi cierpliwości. Spróbowała córka Asia i teraz jest specjalistką od pierścionków i naszyjników na druciku jubilerskim. Ja zostałam specjalistą od bransoletek, bo wiązanie przesuwne opanowałam
do perfekcji. Druga córka Agata szkoli się, aby robić zdjęcia naszych wyrobów. Asia prowadzi social media. Jesteśmy bardzo rodzinne i trzymamy się razem.

Generalnie pracuję zawodowo jako szeroko rozumiany finansista na stanowisku z wysokim poziomem odpowiedzialności, a co za tym idzie stresu. Robienie biżuterii bardzo mnie wycisza i balansuje.

Jeżeli chodzi o motto marki to “Chcemy, aby nasze odbiorczynie były zdrowe, szczęśliwe, otoczone miłością, troską i dobrobytem duchowym i społecznym. Tworzymy od serca dla serca.”

Nasze wyroby wyróżniają się delikatnością i subtelnością. Tworzymy wyłącznie z kamieni naturalnych, unikamy alergenów.

Mamy plan na przyszłość, jakim jest poszerzenie działalności o projekty z mchem chrobotkiem. Mam za sobą już kilka zrealizowanych. Asia zajmuje się też malarstwem i rozpoczyna przygodę z aranżacją zieloną mieszkań i obiektów komercyjnych.

Nasze produkty są dedykowane rodzinom, bo dla nas rodzina jest najważniejsza. Dbamy o detale i stawiamy na jakość, a nie ilość. Na zamówienie tworzymy bardzo często rzeczy dedykowane konkretnej osobie. Inspiruje nas otoczenie i natura. Nasze sztandarowe kamienie to agat mszysty, granat, onyks, ostatnio dodaliśmy perły. Pochodzimy z Gdańska, więc jak mogłoby ich nie być.

Markę Reisshomemade możecie śledzić na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *