Wybierz sam wzór i dopasuj go do wielu dodatków! Wywiad z marką Pasją Przeplatane.

Pasją przeplatane to mała firma z pięcioletnim stażem na rynku. Wszystkie produkty wykonane są z wielkim poświęceniem w małej domowej pracowni. Materiały, których używam są bezpieczne dla dzieci- posiadają certyfikaty Oeko-Tex Standard 100. Kupując moje produkty mają Państwo pewność, iż są one niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju. 

Szukasz pomysłu na prezent? Napisz, a coś wymyślimy. Wykonuję również zamówienia niestandardowe, dekoracje do domu, pokoju dziecięcego. Zapraszam!

Mała domowa pracownia marki Pasją Przeplatane.

Facebook: https://www.facebook.com/PasjaPrzeplatane1

Instagram: https://www.instagram.com/pasjaprzeplatane/

Strona internetowa: https://pasja-przeplatane.pl/

Właścicielka marki Pasją Przeplatane.

Twoja marka nosi nazwę “Pasją Przeplatane”. Dlaczego postawiłaś na taką nazwę? Kryje się za nią jakaś historia? Opowiedz nam o tym.

Tak, historia nazwy sięga roku 2013, kiedy to powstał blog. Nazwa wzięła się stąd, iż w tamtym czasie najwięcej czasu poświęcałam papierowej wiklinie. Wówczas jeszcze pracowałam na etacie, a rękodzieło było moim hobby.

Jaka jest specjalizacja Twojej marki? Co znajdziemy w Twojej ofercie?

Moja firma specjalizuje się w szyciu, głównie znajdziesz w ofercie eleganckie plecaki dla kobiet, portfele, torebki, organizery do torebek Obag, ale również zajmuję się makramą, szyję maskotki dla dzieci, od czasu do czasu wykonuję też dekoracje- flowerboxy, wianki.

Co się przyczyniło do stworzenia własnej marki? Dlaczego akurat taka dziedzina?

Powiem krótko- hobby przerodziło się w chęć rezygnacji z etatu i podążaniu za własną pasją. Próbowałam wielu technik, natomiast szycie najbardziej mnie pochłonęło, na tyle, by w tym kierunku rozwijać swoją markę.

Czy masz jakieś motto, którym posługujesz się podczas prowadzenia marki? Jeśli tak to jakie i dlaczego takie?

Zawsze najważniejszy jest klient, jego obsłudze poświęcam naprawdę sporo czasu, pomagam w wyborze materiałów. Dzięki temu każdy z nich czuje się wyjątkowo i chętnie do mnie wraca.

Zdradź nam swój bestseller. Co jest w nim takiego wyjątkowego, że mianujesz go bestsellerem?

W chwili obecnej największym zainteresowaniem cieszą się plecaki i portfele. Ich wyjątkowość polega na tym, że klient sam może sobie wybrać wzór materiału i może cieszyć się niepowtarzalnym kompletem, wyróżniającym go w tłumie produktów z sieciówek. Do plecaka, który występuje w trzech rozmiarach można dobrać sobie portfel, nerkę, workoplecak, lub kosmetyczkę i cieszyć się wyjątkowym zestawem uszytym w domowej pracowni.

Jakie zastosowanie w życiu codziennym mają Twoje produkty?

Są to produkty, których używa się powszechnie. Każda kobieta nosi torebkę, jeśli nie lubi torebek nosi plecak lub nerkę, dla każdego coś się znajdzie. Lubię tworzyć rzeczy użytkowe, nie tylko dekoracje.

Czym wyróżniają się Twoje produkty na tle konkurencji?

Staram się wyróżniać jakością wykonania produktu, oryginalnymi wzorami i designem. Ważne jest dla mnie indywidualne podejście do klienta, często dopasowujemy zamki, podszewki wg życzeń zamawiającego.

Z jakich surowców tworzysz swoje produkty?

Szyję głównie z tkanin wodoodpornych, na drugim miejscu Ekoskóra.

W jakim kierunku chcesz rozwijać swoją markę? Jakie masz plany na przyszłość?

W obecnym czasie ciężko jest planować cokolwiek na dłuższy okres. Natomiast u mnie pomysły rodzą się bardzo spontanicznie i nie potrafię w tej chwili określić co będę robić za rok, czy dwa. Na pewno będą wprowadzane nowe produkty, nie ukrywam, że może i w innych technikach, niż tylko szycie.

Do kogo są dedykowane twoje produkty? Dlaczego taka grupa odbiorców?

Moje produkty dedykowane są dla kobiet. Zarówno dla nastolatek, mam, jak i kobiet niezależnych. Szyję również nerki, workoplecaki dla dzieci. Wiem, że muszę popracować nad produktem dla mężczyzn, gdyż dopytują o to klientki.

Tworzę głównie dla kobiet, gdyż uwielbiam kolor, zdecydowanie brakuje go w naszych stylizacjach.

Powiedz nam, co jest dla Ciebie najważniejsze w rozwijaniu własnej marki, aby funkcjonowała na najwyższym poziomie?

Bardzo ważne jest dla mnie  indywidualne podejście do klienta, miła i szybka obsługa wiadomości. Bardzo ważna jest również estetyka pakowania zamówień. Odbiorca otwierając paczkę ma czuć, że otwiera prezent wykonany specjalnie dla niego, a nie towar ze sklepu.

Skąd czerpiesz inspiracje twórcze w rozwijaniu własnej marki? M.in. Szyjesz piękne, eleganckie plecaki dla kobiet.

W ciągu tych siedmiu lat funkcjonowania marki wiele pomysłów powstało z potrzeby chwili, w moim życiu osobistym. Tak na przykład powstały poduszki w formie kredki z dedykacją, uszyte dla Pani na zakończenie roku szkolnego. Szybko znalazły swoje grono odbiorców. To samo dotyczy niektórych modeli torebek, uszyłam pierwsze z myślą o sobie i jak widać spodobały się. Korzystam także z zakupionych gotowych szablonów na torebki, plecaki.

Czy jesteś w 100% dumna z tego, co osiągnęłaś? Miałaś jakieś trudności w dojściu do miejsca, w którym teraz się znajdujesz? Opowiedz nam o tym.

Największą trudnością był zakup maszyn. Niestety nie mogłam skorzystać z dofinansowania na otwarcie działalności gospodarczej. Wszystkie maszyny, których używam zakupiłam stopniowo sama. Największa moja duma to maszyna do haftu, jest to trzecia z kolei, ale ta najwięcej ze mną przeszła i niejedno cudo wyhaftowała. W tej chwili mam już wszystko, czego mi potrzeba, oby tylko nie zabrakło pomysłów i zdrowia na ich realizację.

Markę Pasją Przeplatane znajdziecie na:

Jeden komentarz

  1. Jeśli ktoś, tak jak ja cierpi na niezdecydowanie, to serdecznie (nie)polecam wizytę u tej Pani 😉 można się tam zgubić, dostać oczopląsu, rozstroju nastroju i po kolejnych GODZINACH spędzonych na tej stronie nadal nie będziecie w stanie zdecydować, który produkt jest piękniejszy. A tam co jeden to ładniejszy. A im dłużej tam będziecie, tym bardziej będziecie potrzebowali drugiej wypłaty i chwilówki, bo to jest tak cudne, że trudno się zdecydować na jeden konkretny wzór. No chyba, że przepadniecie na początku jak ja z plecakiem w chabry, po czym i tak spędzicie tam kolejne dni na wymyślaniu, co by tu jeszcze przy okazji i zrobicie zamówienie nie tylko na ten jeden produkt xD
    no i zamówicie… I potem pojawią się kolejne wzory i już wiecie, że na tym jednym zamówieniu się nie skończy. Ja już wiem, że po powrocie właścicielki PP z urlopu domówię do kompletu (co najmniej jedną) torbę na zakupy i portfel
    Moje pierwsze zamówienie dopiero do mnie wyjedzie w tygodniu, jednak już jestem oczarowana tam wszystkim, a przede wszystkim sprawnością obsługi klienta. Odpowiedź na moje zapytanie (jakiekolwiek i kiedykolwiek by nie było) przychodzi w ciągu kilku minut. O jakoś w ogóle się nie bałam, bo komentarze, ilość zamówień i czas realizacji dłuższy niż “na już” mówi sama za siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *