Zabawki jak dawniej, czyli drewniane królestwo dzieci

Dziecko od najmłodszych lat uczy się czym jest troska o drugą osobę. Idealnym materiałem na tego typu naukę są lalki, pluszaki i zabawki podobnego pokroju. Oczywiście nie można ich zaniedbywać. Tak jak dobieramy akcesoria dla dziecka, tak też musimy dobrać dla ulubionej zabawki naszego malucha. Wiecie kto udzieli Wam kompleksowej pomocy w doborze oferty dla małego przyjaciela Waszego dziecka? Jednogłośnie – BEBIS. Zapewne zaciekawiła Was ta marka, dlatego przejdźmy do kolejnej części artykułu. 

Link do strony internetowej: http://www.bebis.pl/

Link do Facebooka: www.facebook.com/BebisHandmade 

Link do Instagrama: www.instagtam.com/bebis.handmade 

Link do TikToka: bebis.handmade 

Cudowna właścicielka marki Bebis.

Jak nazywa się Twoja marka?

Bebis

Kiedy zaczęła się Twoja przygoda z tworzeniem własnej marki? Co się do tego przyczyniło?

Marka Bebis istnieje od ponad 5 lat. Po urodzeniu córeczki nie miałam możliwości jej z kimś zostawić, aby wrócić na etat . Przeglądając zabawki dla naszej córki, przypadkiem, dosłownie przypadkiem trafiłam na stolarza, który wycinał wózki dla lalek i od pytania do pytania pojawił się pomysł na biznes.

Skąd pomysł na nazwę oraz markę?

Nazwa to było wyzwanie. Rzucaliśmy słowa razem z mężem przy córce i kiedy padło Bebis – zaczęła się śmiać. Cóż, znak? Haha może, ale to ona wybrała nazwę. Do tego była prosta i kojarzy się z dzieckiem. Pomysł na markę też był przypadkowy, tak jak już wspomniałam. Zaczęło się od przeglądania ofert zabawek, pojawiła się wśród nich oferta stolarza, który wycinał wózki dla lalek i po wielu pytaniach pojawił się pomysł na markę.

Czy masz jakieś hasło/motto swojej firmy – jeśli tak to jakie i dlaczego takie?

Banalne, bo z miłości do dzieci i natury. Jako rodzic chcę, aby córka bawiła się zabawkami, które nie skończą po chwili w śmietniku. Drewno to materiał na lata, przywołuje wspomnienia z dzieciństwa. Wszystkie farby, kleje, śrubki itd. mają atesty. Nasz stolarz jest też sprzedawcą tych produktów , dlatego wszystkie były testowane w laboratorium i dzięki temu spełniają wszystkie wymogi, aby mogły być sprzedawane bezpiecznie ze znakiem CE . Nasze produkty pakujemy w kartony z odzysku, wypełnienia są wykorzystywane z firmy, która i tak chciała je wyrzucić, nawet taśmy dostaliśmy od firmy, która się likwidowała i w szybkim tempie chcieli się wszystkiego pozbyć.

Jaka jest specjalizacja Twojej marki? Jakie produkty znajdziemy w Twojej ofercie?

W naszej ofercie znajdują się głównie drewniane wózki dla lalek i misiów. Są w wersji chłopięcej, takie jak autko, ciężarówka, czy wóz strażacki, ale i klasyczne dla dziewczynek. Do tego kultowe koniki na biegunach, czy kołyski dla lalek. Można u nas skompletować siodełka, bądź komplety pościeli dla wygody laleczek. Drobiazgi też znajdą u nas swoje miejsce, czyli skrzyneczki na skarby, które często  wykorzystywane są przez rodziców do segregacji wielu rzeczy w domu. Są też kubeczki na kredki, a także krzesełka.

Do kogo są dedykowane Twoje produkty?

Często zastanawiam się czy moje produkty są dedykowane dzieciom, czy jednak rodzicom. Przede wszystkim dzieci muszą stabilnie chodzić, a wcześniej tylko pod nadzorem osoby dorosłej. Bezpieczeństwo dziecka to podstawa.

Z jakich surowców tworzysz swoje produkty?

Naszym surowcem jest drewno, które idealnie wpasowuje się w naszą markę.

Jaki jest Twój ulubiony produkt i dlaczego?

Ulubionym produktem jest wózek Bebe mini. To nasz autorski projekt, który już praktycznie wyparł inne. Jest najchętniej wybierany, co nas bardzo cieszy. Mogę z zachwytem powiedzieć, że jest to nr 1 w naszej ofercie.

Wózek Bebe mini – bestseller.

A jaki jest Twój bestseller? Pokrywa się z Twoim ulubieńcem?

Bestsellerem jest właśnie wózek Bebe mini. Idealnie pokrywa się z ulubieńcem. Bardzo mnie to cieszy, że jest tak dużo chętnych na ten produkt.

Jakie masz plany na przyszłość?

Moja przyszłość często nie pokrywa się z tym, co planuje reszta świata. Bardzo chcę, aby było więcej autorskich projektów. Ooo… i może kolejne marki dedykowane, np. zwierzakom, ale nadal pozostając przy drewnie. Najlepiej się z nim czuję. Teraz szykuję też coś dla mam, ale to już pod nową marką ByBebisBizu, gdzie będzie biżuteria ze specjalnego betonu, będzie sznurek , będzie surowo, ale za to będzie się działo. Trochę tajemnicy musi być. Musicie mi to wybaczyć, ale lubię zaskakiwać. 

Jestem pod ogromnym wrażeniem wielkich pomysłów Żanety Prędkowskiej – właścicielki marki Bebis. Zdradziła nam, że na jednej marce się nie skończy… Cóż za determinacja. Bebis stawia na najwyższą jakość wykonania, zatem nie musicie się martwić, że zabawka posłuży Waszym dzieciom na chwilę. Zaraz skończy się zima i rozpoczną się wiosenne spacerki, dlatego koniecznie zaopatrzcie Wasze dzieci w wózki, bądź pojazdy dla ulubionych pluszaków, bądź lalek. Wózki to nie wszystko… koniki bujane, kołyski, meble do pokoju dziecięcego. To wszystko znajdziecie u Bebis, a najlepsze jest to, że oferta wciąż się poszerza.  

Produkty, które znajdziecie w ofercie marki Bebis.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *