4 sposoby na wspieranie Polskiego Rękodzieła

Portal Pokochaj Rękodzieło powstał z misji, która ma na celu wspieranie polskich marek rękodzielniczych. Kochamy polskie rękodzieło, które odznacza się ogromną pasją osób je wykonujących. Chcemy obudzić we wszystkich miłość do rękodzieła, które nie jest doceniane, tak jak powinno być. Regularne wstawianie artykułów, opierających się na takich dziedzinach życia jak: Moda, Uroda, Dom. Dziecko sprawi, że w Waszych żyłach będzie płynęło rękodzieło.

Jak w realny sposób możesz pomóc swojej znajomej, która tworzy cudowne rzeczy, bądź marce, która totalnie zawróciła Ci w głowie? Poniżej znajdziesz 4 sposoby na wspieranie Polskiego Rękodzieła:

1.Jeśli nie możesz kupić rękodzieła to mamy na to inne alternatywy:

  • Daj serduszko pod postem! Pomyśl jaki wywoła to uśmiech na twarzy rękodzielnika.
  • Skomentuj ten post! Pokaż osobie tworzącej rękodzieło, że wykonała dobrą robotę.
  • Udostępnij ten post na swojej tablicy, jak i na Instastory! Niech Twoi znajomi także zapoznają się z polskimi produktami rękodzielniczymi.

Te 3 punkty są bardzo ważne, ponieważ dana marka, za którą kryje się Twój znajomy/ marka, której kibicujesz, będzie wyżej wyświetlany przez udostępnienie. Co najważniejsze, jej post może trafić na osoby zainteresowane jej produktami. Właśnie o to nam chodzi!

2. Natomiast, jeśli chcesz wesprzeć polskie rękodzieło w formie zakupu, to mamy super pomysł!

Często szukacie prezentów na specjalne okazje w sieciówkach i później okazuje się, że kilka osób posiada to samo. Dobra rada? Kup prezent na różnorakie okazje, typu: urodziny, imieniny, baby shower itp. właśnie od marek rękodzielniczych! Gwarantuję, że będzie on wyjątkowy i niepowtarzalny!

Wpisz na Instagramie takie słowa jak: „rekodzielo” , „handmade_pl” itp. Znajdziesz tam cudowne marki, które zaskoczą Cię swoją pomysłowością i wysoką jakością wykonania. Na pewno taki prezent będzie bardziej spersonalizowany i dopasowany pod obdarowywaną nim osobę.

Spójrzcie, co się dzieje po wpisaniu takich słówek na Instagramie. Tyle pięknych pomysłów na wyciągnięcie ręki.

 

3. Zapamiętaj, że mniej znaczy więcej! Stawiajmy na jakość, a nie ilość!

Słyszałyście o super slow fashion szafie kompaktowej? Wiecie na czym to polega? Na łączeniu ze sobą odpowiednich rzeczy, które się uzupełniają. Racjonalne zarządzanie garderobą opiera się na pozwoleniu sobie na zakupienie małego szaleństwa o lepszej jakości. Nie musimy mieć 100 sukienek, które po kilku praniach nie nadadzą się do wyjścia, skoro możemy zainwestować w 5 sukienek, które odznaczają się naturalnymi produktami i wysoką jakością. Wspierając marki rękodzielnicze nie musicie martwić się, że ubranie rozciągnie się, ponieważ zawsze będzie miało ten sam kształt. Materiały, z którego są tworzone, wybierane są zgodnie z ochroną i zasadą recyklingu. Wielkie WOW!

Więcej informacji uzyskacie w tym artykule -> https://pokochajrekodzielo.pl/2021/11/15/co-to-znaczy-prowadzic-marke-slow-fashion/?swcfpc=1

4. Wspieramy to, co rodzime! Pomagamy spełniać marzenia!

Często marki rękodzielnicze kryją się za małymi manufakturami. Mają ogromną pasję do tworzenia rękodzieła, ale nie zajmują się tym w wymiarze na pełen etat. One nie chcą po prostu stracić pasji, która jest niczym brakujący puzzel w układance. Ważne jest to, aby ją rozwijać. Zdarza się też tak, że stworzenie wielkiej firmy to marzenia. I tutaj jesteśmy my! Strażnicy marzeń! Pomagamy takim małym manufakturom przekształcić się w wielkie firmy. Dbamy o ich rozwój, aby ich marzenia nie były już marzeniami.

Dołączcie do Nas i wspólnie wspierajmy polskie rękodzieło!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.