FYRTEL – CZYLI JAK POZNAŃSKA GWARA MA SIĘ DO SZYDEŁKOWANIA.

Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić cudowną osobę z nietuzinkową nazwą marki. Otóż Pani Natalia  Maślińska-Kulczyńska stworzyła markę Fyrtel Rękodzieła. Oj czuć już powiew poznańskiego wiatru.  Pewnie jesteście ciekawi, co Pani Natalia Wam może zaproponować, nieprawdaż? Otóż, torebki,  chusty, chusteczniki, serwety i kosze to tylko namiastek tego, co możecie nabyć w sklepie  internetowym Pani Natalii. Co o sobie i swojej marce mówi Pani Natalia: “Jestem Natalia i od dziecka  uwielbiam druty i szydełko. Zawsze jednak brakowało czasu na rozwinięcie tej pasji, ponieważ jako  nastolatka trenowałam i odnosiłam sukcesy sportowe w judo. Poświęcałam na to każdą wolną chwilę.  Sytuacja zmieniła się, gdy zostałam Mamą:) Zapragnęłam stworzyć dla moich dzieci niepowtarzalne  dywaniki do pokoju. Jak to mówią, stara miłość nie rdzewieje i pochłonęła mnie w 2oo%. Miałam  miliony pomysłów, obdarowywałam całą rodzinę, upychałam sznurki i włóczki w każdą wolną  przestrzeń domu:) I tak oto moje hobby stało się sposobem na życie. “ 

Facebook: Fyrtel Rękodzieła 

Instagram: fyrtel_rekodziela 

Strona internetowa: www.fyrtelrekodziela.pl 

Myślę, że udało mi się Was przekonać do szydełkowego i drucianego świata. Wielu z Was nasunęło  się pytanie “Drucianego?”. Wasze wątpliwości zostaną rozwiane już za chwilę. Zapraszam Was do  przeczytania cudownego wpisu o marce Fyrtel Rękodzieła.  

Kiedy zaczęła się Twoja przygoda z tworzeniem własnej marki? Co się do tego przyczyniło? 

Babcia nauczyła mnie robić na drutach w wieku 5lat. Pokochałam to, ale zawsze brakowało czasu.  Zostając z dziećmi w domu, na urlopie wychowawczym wróciłam do rękodzieła, ale tym razem na  szydełku. Wymarzyłam sobie własnoręcznie robione dywany do pokoju dzieci. Od dywaników się  zaczęło. Do teraz wykonuję torebki, chusty, kosze, serwety, chusteczniki i wiele innych. Dzień bez  szydełka, uważam za dzień stracony. Uwielbiam to! 

Skąd pomysł na nazwę oraz markę? 

Fyrtel to słowo gwary poznańskiej, oznaczające dzielnice, miejsce. Mieszkam w Poznaniu od 15lat,  dlatego postanowiłam do tego nawiązać w nazwie firmy. 

Czy masz jakieś hasło/motto swojej firmy – jeśli tak to jakie i dlaczego takie? 

Rób to co kochasz. To moje motto. Myślę, że ludzie, którzy robią coś czego nie lubią, nigdy nie będą  zadowoleni z siebie. Jestem bardzo wdzięczna za to, że mi się udało. 

Jaka jest specjalizacja Twojej marki? Jakie produkty znajdziemy w Twojej ofercie? 

Torebki, dywany, kosze, chusteczniki, chusty, podkładki pod kubki i talerze, serwety, tace,  makramy. 

Do kogo są dedykowane Twoje produkty?

Grupą docelową są kobiety. Kobiety urządzające mieszkanie, lubiące wyjątkowe dodatki do swoich  stylizacji, osoby poszukujące unikatowych upominków. 

Z jakich surowców tworzysz swoje produkty? 

Głównie jest to sznurek bawełniany i przędza bawełniana oraz bazy ze sklejki. Dodatkami do torebek  jest galanteria skórzana i metalowa. 

Jaki jest Twój ulubiony produkt i dlaczego? 

Ulubionymi produktami są torebki z przędzy bawełnianej, ponieważ uwielbiam z niej tworzyć.

A jaki jest Twój bestseller? Pokrywa się z Twoim ulubieńcem? 

Bestsellerem jest torebka Oreo, w kolorze czarnym, ze skórzaną koniakową klapą, wykonana z  przędzy bawełnianej. Jak najbardziej pokrywa się z moim ulubieńcem. 

Jakie masz plany na przyszłość? 

Chciałabym rozwijać swój mały, internetowy sklep. Zwiększyć sprzedaż, by móc dalej robić to, co  kocham. 

Jak widzicie marce Fyrtel Rękodzieła nie brakuje oryginalności. Właścicielka marki stawia na rozwój  firmy, co już na pewno zauważyliście. Z mojej strony to na tyle. Zapraszam Was do zapoznania się z  tą niepowtarzalną marką. 

Poniżej reszta produktów od tej genialnej marki 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *